Aukční nabídka :

Vladimír Komárek
Kresba na papíru
140 x 75 mm
Signováno : V.Komárek
Zarámováno

Vyvolávací cena: 100,-Cz
k
Plánované ukončení : 30.8.2014
Minimální příhoz : 50,-Czk

Aktuální cena : 100.- Czk

Poslední dražitel : nedraženo

  101

  detail

Karel Holec - Zima
Olej na kartonu
600 x 500 mm
Signováno: Karel Holec 39
Zarámováno

Vyvolávací cena: 300,-Czk
Plánované ukončení : vydraženo
Minimální příhoz : 100,-Czk

Aktuální cena : 400.- Czk
Poslední dražitel : dražitel
č.1/102/2013

  102

detail

Jan Hrnčárek-Turnovsko
Olej na kartonu
670 x 470 mm
Signováno: J.Hrnčárek
Zarámováno

Vyvolávací cena: 400,-Czk
Minimální příhoz : 100,-Czk

Aktuální cena : 400.- Czk
Poslední dražitel : nedraženo

  103
  detail

Bohuslav Vágner
Otevřenost
Olej na sololitu
750 x 800mm
Signováno: Vágner 2012
Zarámováno

Vyvolávací cena: 1 800,-Czk
Plánované ukončení : vyřazeno
Minimální příhoz : 200,-Czk

Aktuální cena : 1 800.- Czk
Poslední dražitel : nedraženo

  104
  detail

1/2